Rreth Nesh

Kreu /  About Us

Vendi më i mirë për t'u vizituar


I vendosur në bregdetin e detit Jon, Hotel Kompleks Joni ofron tarracë dhe pamje nga ishulli i Korfuzit. Qendra e qytetit të Sarandës është vetëm 15 minuta në këmbë nga prona. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe kanë një ballkon me pamje nga deti. Çdo dhomë ka gjithashtu një gardërobë, TV dhe banjo private me dush.
Një mëngjes kontinental ofrohet çdo mëngjes në Hotel Kompleks Joni. Mysafirët mund të darkojnë gjithashtu në restorantin e hotelit ose të pushojnë me një pije në bar. Karakteristikat shtesë përfshijnë një zonë plazhi privat, 24 orë pritje dhe një tavolinë turne që propozon turne në rusisht, anglisht dhe gjuhët greke. Shëtitorja e Sarandës është 10 minuta në këmbë larg.


Sherbimet Tona

Nuk lejohet duhani ne dhoma

Lehtesira për mysafirët me aftësi të kufizuara

WiFi falas

Bar & Restorant


Shërbimi në dhomë

Ballkoni

Parkim falas

Zonë plazhi privat


TESTIMONIALS

Çfarë thonë të ftuarit tanë