Hotel Komplex Joni

Nuk është vetëm një vend për të qëndruar

Rreth Kompleks Joni

Mirësevini në hotelin e ëndrrave tuaja, Hotel Komplex Joni ka të bëjë me ju dhe komoditetin tuaj. Ne ju ofrojmë shumë opsione nga ku mund të zgjidhni dhe me një çmim të arsyeshëm për t'u siguruar që jeni të kënaqur me shërbimet tona. Objektet tona janë ndërtuar për rehati dhe plotësoni nevojat tuaja.

Rezervo Tani

Çfarë ne ofrojmë

Dhomat tona janë të përshtatshme për të gjithë, qoftë familje, çift apo klient i vetëm. Këtu në Hotel Komplex Joni kemi plazhin tonë privat me shezlongë falas të cilët do të thotë që nuk do të duhet të shkosh kaq larg për të gjetur plazhin më të mirë me pika të lira. Por nëse ende dëshironi të shkoni në një plazh tjetër ose në port, ata janë vetëm 10 minuta në këmbë.
Mëso më shumë

...

Ambjente & Komoditete

...

Parking Falas

...

Wifi Falas

...

Restorant

...

Dhoma Familjare

...

Plazh Privat

Dhomat Tona

Dhomë Dyshe me
pamje nga deti

Dhoma e bollshme dyshe ofron ajër të kondicionuar, një hyrje private, një tarracë me pamje nga deti si dhe një banjo private me dush. Njësia ofron 1 krevat. Është një zgjedhje shumë e popullarizuar mes klientëve tanë zgjedhje e shkëlqyer për një çift.
Rezervo Tani

Dhomë treshe me
pamje nga deti

Dhoma e bollshme treshe ofron ajër të kondicionuar, një hyrje private, një tarracë me pamje nga deti si dhe një banjo private me banjë. Njësia ka 2 krevate. Është opsioni perfekt nëse kërkoni të keni më shumë hapësirë në dhomën tuaj ose po udhëtoni si tre persona.
Rezervo Tani

Suitë Deluxe me
Pamje nga Deti

Me një hyrje private, kjo suitë luksoze përfshin 2 dhoma gjumi dhe 1 banjo me një banjë dhe një dush. Me një tarracë me pamje nga deti, kjo suitë ofron edhe një ndenjëse zonë dhe një TV me ekran të sheshtë. Nëse jeni duke kërkuar për më të mirën, kjo është zgjedhja e duhur.
Rezervo Tani

Komentet

100% ju rekomandojmë të qëndroni këtu! Një hotel i mrekullueshëm, i vendosur në një vend të bukur. Pronari dhe stafi janë të tillë e mrekullueshme, na bënë të ndiheshim si familje. Ambienti është shumë relaksues. I gjithë stafi i hotelit është shumë i vëmendshëm dhe miqësor. Hoteli ka plazhin e tij dhe mysafirët e hotelit janë të mirëpritur me shezlon. Ushqimi ishte i shijshem. Ata na ndihmuan shumë për çdo pyetje që kishim.
Sonja, Itali

Një perlë e vogël por e fshehur për mendimin tim. Personalja ishte e mahnitshme. Miqësore dhe e dobishme. Përfundoi një natë me se biseduam dhe na jepnin pije falas. Jo shumë larg qendrës, kështu që nuk keni nevojë të dëgjoni lokale trafiku që ishte një bonus i mirë megjithatë pamja në dhomën që mora nuk ishte aq e mahnitshme sa shpresoja (Duhet të kisha marrë një dhomë më të mirë). Restoranti shërbeu ushqim të shijshëm dhe mëngjes të mirë.
Osyar, Georgji

Fillimi i këndshëm i një pushimi kur dëshironi të eksploroni Sarandën. Meqenëse kanë plazh, do të kaloni mirë shpenzimet atje duke u shëruar nga qendra e qytetit dhe gjëra të tjera gjatë vizitës në Sarandë dhe Shqipëri. Shumë e pastër dhoma, mirë mëngjes dhe anëtarë të pëlqyeshëm të stafit. Ne ishim shumë të kënaqur dhe nuk hezitonim të vizitonim Joni Kompleks përsëri dhe edhe ju duhet të jetë e mahnitshme.
Cecilia, Danimarkë

E drejta e autorit Hotel Kompleks Joni ©   | Mundësuar nga